Mesh Tavan

Mesh Tavan

Mesh tavan, asma tavan seçeneklerinden biri olup sahip olduğu özellikleri ile mekânlara farklı bir hava katan yönlere sahiptir. Uygulanan alanlarda derinlik ve sonsuzluk hissi uyandıran mesh tavan, diğer klasik modellerden farklı olarak uzun ömürlü, yangına dayanıklı, ses ve ısı yalıtımı noktasında başarılı performans sergileyen ürünlerden biridir. Avrupa standartlarında üretilen malzeme, müşteri talebine göre farklı renk ve ölçülerde üretilmektedir.

Modern alanlara sahip olmak için mekânların zemin ve tavan döşemeleri son derece önemlidir.
Bu nedenle işe tavandan başlamak en doğrusudur.

Düğün salonu, toplantı salonu, konferans merkezi, kültür merkezi, havuz gibi alanlarda mekânın güzel görünmesini sağlamak için kullanılan mesh tavan, özellikleri ve kalitesi ile kullanıma uygun şekilde tasarlanan bir malzemedir. Akustik performans sağlaması, ses yalıtımı yapılması gereken alanlarda kullanımını sağlamakta olup, anti bakteriyel olması ile en hassas bölgelerde bile kullanıma açık olmasını etkilemektedir.

Özellikleri:

Metal Cinsi: Alüminyum veya Galvanize Çelik
Göz Aralıkları (LWM x SWM): 16x8mm, 30x10mm, 42x13mm, 60x20mm
Renk: Ral 9010 Beyaz, Ral 9005 Siyah, Ral 9006 Gri

Avantajları:

Hafif yapıya sahip olan mesh tavan, bu özelliği sayesinde tavana yük bindirmez ve zaman içerisinde düşme gibi durumlarla karşı karşıya kalmaz. Takılması ve sökülmesi son derece kolay olan malzeme, akustik düzenleme noktasında beklentilerden çok daha fazlasını sunmaktadır. Sıhhi tesisat, havalandırma kanalları, elektrik tesisatı gibi görülmesi istenmeyen görüntüleri kapatmada son derece başarılıdır.

Kullanım alanları:

Restoran, kafeterya, mağaza, market, alışveriş merkezleri, metro istasyonu, hastane gibi alanlar başta olmak üzere tüm alanlarda kullanıma uygundur.

yonetim