Lineer AsmaTavan

Lineer Asma Tavan

Ses yalıtımı ve akustik düzenleme alanında gösterdiğimiz başarılı çalışmalarımız arasında yer alan Lineer asma tavan, ses düzenlemesinde etkili gücü ve gösterdiği başarılı performansı ile dikkat çeken ürünlerden biridir.

Taşıyıcı profillere istenilen aralıklarla monte edilen akustik panel, ortamdaki rahatsız edici seslerin yok edilmesinde ve dışarıdan gelen gürültülerin iç mekana taşınmasına engel olabilen en kaliteli ürünlerden biridir.

Lineer asma tavan özellikleri

Birbirinden bağımsız olarak monte edilen paneller, kurulumu ve sökülmesi ile kullanım alanlarında en iyi ses yalıtımını sunabilen ürünlerdendir. İstenilen ölçülerde üretilebilen Melamin DIN4102-B2, Ayaous ağacı üzeri yangın geciktirici cila uygulaması B1 ile desteklenen Lineer asma tavan ile beklentilerden çok daha fazlası elde edilebilmektedir.
Ses yalıtım malzemeleri arasında en çok tercih edilmesinin önemli nedenleri arasında kolay kurulum ve sökülmesi olduğu kadar ortama kattığı şıklık da yine tercih edilme sebebi olarak değerlendirilmektedir.

Uygulama

Akustik paneller, hassas yapıya sahip oldukları için dikkatli bir şekilde uygulanırlar. Kurulum sonrasında da dikkat edilmesi gereken en önemli detay, aksesuar olarak düşünülmemesidir. Ağırlık veya darbelere karşı koruma altın alındığında ortama şık bir görünüm kazandırmakla birlikte ses akustiği ve yalıtımı noktasında beklentileri en iyi şekilde sunabilir.

Garanti

Ahşaptan imal edilen lineer asma tavan cila ve boyaları 2 yıl garantilidir. Kullanıcı hatası haricindeki diğer tüm sıkıntılar firmamız garantisi kapsamında olduğundan herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalındığında herhangi bir ücret talebinde bulunulmadan gerekli işlemler yapılmaktadır. Ses yalıtımı ve akustik düzenlemede tercih edilen firmamızı dilediğiniz zaman arayarak ihtiyaçlarınızın doğrudan karşılanmasını sağlayabilirsiniz.

 

yonetim