Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavanlar, farklı ölçülerde üretilen ve tavana dikey olarak asılan metal tavanlardır.
Kullanıldığı mekanlarda şık bir tasarım ve harika bir görsellik sunan asma tavanlar, doğrusal dikey şekilde tasarlandıkları için uygulandığı ortamda hava sirkülasyonunu sağlar.

Mağaza, market, alışveriş merkezi, giyim mağazası ve daha birçok yer için uygun olan Baffle asma tavan, ebat ve mesafeleri sayesinde mekanda bulunan elektrik tesisatı gibi görüntü kirliliği yapan malzemelerin saklanmasında da son derece etkili bir malzemedir.

Mekanlarda genişlik algısı yaratan baffle asma tavan, büyük alanlara uygulanırken yüzer şeklinde monte edilir bu da mekanın olduğundan çok daha büyük görünmesini sağlar ki bir ortamın büyük görünmesi, ziyaretçi açısından son derece önemlidir.

Kullandığınız mekanını hacmini daraltamaya gerek kalmadan istediğiniz gibi tavanı düşürmenize yardımcı olan Baffle asma tavan ile mekanlarınızın son derece şık ve kullanışlı olmasını sağlayabilirsiniz.

Uygulama:

Alanında uzman kadrosu ile uzun zamanların deneyimine sahip olan firmamız, baffle asma tavan uygulaması işlemlerinde hızlı ve kısa sürede işlem sonuçlandıran bir adrestir. İletişim bilgilerimizden firmamıza ulaşarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilir, uygulama talebinde bulunabilirsiniz.

Baffle asma tavan özellikleri:

Malzeme:  Aluminyum, Galvanizli çelik

Ebat: 18 -100 mm alt taban  30 – 600 mm yükseklik

Taşıyıcı Sistem: U veya L tırnaklı taşıyıcı

Perforasyon: Ø2,  Ø4,  Ø5

Akustik: Akustik kumaş, cam tülü

Renk: Standart RAL 9016 veya RAL Seçenekleri

yonetim