Asma Tavan

Asma Tavan

Asma tavan, uzun yıllardan beridir ülkemizde ve dünyanın birçok yerinde konutlarda, iş yerlerinde, komplekslerde ve akla gelebilecek tüm mekanlarda uygulanan bir şeydir. İç mekanların daha şık görünebilmesi ve görüntü kirliliğine neden olan kablo ve diğer tesisat malzemelerinin ortadan kaldırılması için son derece ideal ürünlerdir. Bu ürünler, kalite ve model bakımından değişik seçeneklerle sunulmaktadır. Fiyatları da asma tavan modeline ve üretim kalitesine göre değişebilmektedir.

Genel olarak standart ölçülere sahip olan asma tavan modelleri, iç mekanın uzunluğuna ve genişliğine göre daha fazla profil kullanılarak uygulanmaktadır.
Her mekana uygun şekilde kullanılabilen asma tavanlar, hem görsellik açısından hem de mekanın ferah görünmesi açısından kullanılabilecek ideal çözümlerdir.

Mağaza, alışveriş merkezi, tiyatro salonu, oyun merkezi, restoran, kafeterya, market ve daha akla gelebilecek tüm alanlarda kullanılan asma tavan modelleri, görselliğin yanında sunduğu ses yalıtımı ve ısı yalıtımı performansı sayesinde bu tip sorunların ortadan kaldırılmasını da sağlamaktadır.

Profesyonel iş sonuçları ile uzun yıllardan beridir müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerimizle sektörün bilinen ve güvenilen ismi haline geldik.
Asma tavan satışı ve uygulaması konusunda profesyonel ekibimizle müşterilerimize sunduğumuz desteklerimiz sayesinde kısa sürede çözüme ulaşılmak istenen alanlarda beklentilerden çok daha fazlası elde edilebilmektedir.
Asma tavan fiyatları ve uygulama hakkında detaylı bilgi almak, sipariş vermek ve destek talebinde bulunmak için iletişim numaramızdan ulaşabilir, mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

yonetim