Ahşap Tavan

Ahşap Tavan

Ahşap tavan, sıcak ve samimi bir ortam yaratmak için kullanılabilen, hoş ve otantik görünüm sağlamak adına tercih edilen bir malzemedir. Özellikle de köy tipi yerlerde daha fazla tercih edilen tavan modelleri, şehir içinde sıra dışı tasarım yapmak isteyenler tarafından da tercih edilen bir ürün tipidir. Evlerde veya toplu olarak kullanılan tüm mekanlarda sıcak ve samimi bir ortam oluşturmak için tercih edilebilen ahşap tavan ile beklentilerden çok daha fazlası elde edilebilmektedir.

Kullanım alanları bakımından son derece geniş bir yelpazeye sahip olan ahşap tavan, duvar renkleri isabetli seçildiğinde beklentilerin ötesinde mükemmel bir görünüm sağlayabilmektedir. Farklı tarzlara sahip birçok model seçeneği bulunan ürün, anti bakteriyel olması sebebi ile her ortamda kolaylıkla kullanılabilmektedir. Sağlam ve dayanıklı ağaçlardan elde edilerek üretilen ahşap tavan, yenilikçi ve modern seçenekleri ile birçok mekanda kullanıma açıktır.

Özellikleri:

Standart ölçüleri: 600mmx600mm, 1200mmx600mm

Melamin Panel: 12mm kalınlık, ağırlık 9kg/m2

Kaplamalı Panel: 13mm kalınlık, ağırlık 9.5kg/m2

Avantajları:

Anti bakteriyel özelliklere sahip olan ahşap tavan, her mekana uygun şekilde tasarlanabilen bir üründür. Su itici özelliğine sahip olması özellikle kış aylarında herhangi bir sorun ile karşılaşmamak adına son derece idealdir. Dayanıklı ve hafif malzemelerden üretildiği için tavana ek yük uygulamaz ve zaman içerisinde düşme gibi durumlarla karşı karşıya kalmaz.

Kullanım Alanları:

Düğün salonu, spor salonu, kültür merkezi, çiftlik evi, bağ evi, köy evi gibi yerler başta olmak üzere otantik görünüm kazandırılmak istenen tüm mekanlarda kullanıma uygundur.

yonetim